Zespół suchego oka – leczenie w Centrum Helemejko Wrocław

Zespół suchego oka  – leczenie w Centrum Helemejko Wrocław
Mówią o sobie:
Zespół suchego oka – leczenie w Centrum Helemejko Wrocław
Specjalizacja:
Nasze info:

Gabinet okulistyczny Helemejko znajduje się we Wrocławiu. Specjaliści wykonują zabiegi usuwania ciała obcego rogówki, płukania dróg łzowych. Specjaliści podają zastrzyki około gałkowe. Skutecznie leczą zapalenie spojówek. Zapisać się na wizytę można, gdy ma się alergiczne, wirusowe, bakteryjne lub egipskie zapalenie spojówek. Lekarze wtedy dopasowują odpowiednie leki.

Zespół suchego oka – leczenie w Centrum Helemejko Wrocław fot.1

Warto zgłosić się o poradę, gdy wypadają rzęsy i brwi, spojówki są opuchnięte, zaczerwienione, pieczą itd. Mogą to być objawy nużeńca, który wyleczy się w Helemejko. Na konsultacje umówić się można, gdy pojawiają się objawy zaćmy. Lekarze wybierają najlepsze rozwiązania. W ofercie Centrum Medycznego jest również zwalczanie zespołu suchego oka. Specjaliści pracują od poniedziałku do środy.

Zespół suchego oka – leczenie w Centrum Helemejko Wrocław fot.2

Na stronie helemejko.pl przeczytać można wiele cennych informacji i wskazówek na temat chorób oczu np. jakie są objawy, jakie wykorzystywane są metody leczenia. Podano także ciekawostki o specjalistach, cennik, kontakt. Dodano zdjęcia Centrum Medycznego.

Helemejko Centrum Medyczne

Gdzie dzwonić:
660206896
Gdzie siedziba:
ul. Życzliwa 16A 53-030 Wrocław
Ich NIP:
8981029578
I Regon:
930332280
  • Zespół suchego oka  – leczenie w Centrum Helemejko Wrocław
  • Zespół suchego oka  – leczenie w Centrum Helemejko Wrocław