Studio Mebli bowArte Wrocław – designerskie lampy do sypialni
Specjalizacja
Nasze info

Ta firma to nie tylko meble, ale gotowe rozwiązania wewnętrzne do każdego pomieszczenia. Firma sprawia, że proces remontu domu jest prosty i łatwy, koncentrując się na tworzeniu wygodnych, stylowych i funkcjonalnych mebli. W asortymencie firmy znajduje się ponad 2500 pozycji meblowych: kuchnie, salony, sypialnie, przedpokoje, a także systemy modułowe dla dzieci i młodzieży, szafy przesuwne, stoliki komputerowe, szafki RTV i wiele innych.

Designerskie lampy 4concepts z oferty bowArte Wrocław fot.1

Firma oferuje ponad 100 kolorów i różnych stylów: od klasycznych po nowoczesne. Firma nieustannie poszukuje nowych rozwiązań, niestandardowych pomysłów i rozwoju w zakresie produkcji i projektowania mebli. Firma zawsze ma świetne oferty dla dealerów i kupujących.

Designerskie lampy 4concepts z oferty bowArte Wrocław fot.2

Rabaty, promocje, nowości i programy lojalnościowe dotyczą tej firmy. Dodatkowo firma daje możliwość stworzenia indywidualnych wnętrz w programie 3D, zamówienia mebli z katalogu lub poprzez sklep internetowy. Stwórz z tą firmą komfort i harmonię w swoim domu wybierając meble w stylu loftowym lub industrialnym.

Studio Mebli bowArte

Gdzie dzwonić
505036535
Gdzie siedziba
ul. Tęczowa 79 52-007 Wrocław
Ich NIP
5531630558
I Regon
383084129
  • Studio Mebli bowArte Wrocław – designerskie lampy do sypialni
  • Studio Mebli bowArte Wrocław – designerskie lampy do sypialni