Soft Skin Dermaclinic – depilacja laserowa Wrocław

Soft Skin Dermaclinic – depilacja laserowa Wrocław
Mówią o sobie:
Soft Skin Dermaclinic – depilacja laserowa Wrocław
Specjalizacja:
Nasze info:

W naszym ośrodku wykorzystujemy wyłącznie innowacyjne metody depilacji laserowej. Rewolucyjna technika Soprano ICE Platinum wielokrotnie zdobyła nagrody jako doskonałego systemu depilacji laserowej. Umożliwia on skuteczne usuwanie włosów z ciała bez względu na to, czy skóra jest jasna czy ciemna, czy włosy są cienkie czy grube. Soprano ICE Platinum umożliwia bardzo szybką depilację, która zajmuje zaledwie kilka minut (od 8 do 10 min.).

Depilacja laserowa w Soft Skin Wrocław fot.1

Soprano ICE Platinum to pierwsze urządzenie, w którym połączono 3 długości wiązki lasera. Pozwoliło to na osiągnięcie doskonałych rezultatów. Depilacja laserowa usuwa owłosienie będące już w pierwotnej fazie wzrostu. Jest całkowicie bezbolesna dzięki nowoczesnej technologii In-Motion™. Technologia Soprano ICE Platinum poradzi sobie z każdym rodzajem włosów i każdą karnacją. Może być stosowana przez cały rok bez względu na porę roku.

Depilacja laserowa w Soft Skin Wrocław fot.2

In-Motion™ doskonale radzi sobie z dużymi obszarami na ciele, jak plecy, przedramię, plecy, udo czy łydka. Wykorzystanie niższej energii laserowej pozwala na wielokrotne aplikowanie lasera w tym samym miejscu, co daje o wiele lepszy efekt i jest przyjemne dla pacjenta. Depilacja laserowa w Soft Skin to skuteczność w usuwaniu każdego typu owłosienia i komfort dla pacjenta.

Soft Skin Dermaclinic

Gdzie dzwonić:
512822207
Gdzie siedziba:
ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław
Ich NIP:
7532154115
I Regon:
021847160
  • Soft Skin Dermaclinic – depilacja laserowa Wrocław
  • Soft Skin Dermaclinic – depilacja laserowa Wrocław