Rehabilitacja w Centrum Gawłowska Wrocław

Rehabilitacja w Centrum Gawłowska Wrocław
Mówią o sobie:
Rehabilitacja w Centrum Gawłowska Wrocław
Specjalizacja:
Nasze info:

Centrum założone przez Elżbietę Gawłowską oferuje skuteczną i profesjonalną rehabilitację i fizjoterapię. W jednym miejscu znajdą Państwo szeroką gfamę zabiegów, które prowadzą doświadczeni specjaliści z wieloletnim stażem. Wszystkie zabiegi oparte są na nowoczesnych metodach i wykorzystaniu najlepszego sprzętu, pochodzącego od najlepszych producentów na świecie. Profesjonalny personel oraz wysokiej jakości sprzęt pozwalają na szybkie doprowadzenie pacjentów do pełni sił fizycznych.

Rehabilitacja Wrocław fot.1

Powrót do zdrowia nie jest procesem prostym. Jednak odpowiednio dobrane zabiegi rehabilitacyjne i w zakresie fizjoterapii dają dużą szanse na pokonanie wszelkich oporów ze strony ciała. Terapia musi być tak zaplanowana, aby skutecznie i krok po kroku poprawiać kondycję zdrowotną pacjenta. Nasi specjaliści posiadają liczne sukcesy.

Rehabilitacja Wrocław fot.2

Wielu pacjentów mogą pochalić się powrotem do zdrowia. Rehabilitacja i fizjoterapia w naszym Centrum przebiega w bardzo przyjemnej atmosferze. Staramy się, aby nasi pacjenci czuli się bezstresowo w ośrodku, chętnie wykonywali zabiegi i cały czas byli zmotywowani do troski o swoje ciało. Zapraszamy do Wrocławskiego Centrum Rehabilitacji i Fizjoterapii.

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Gdzie dzwonić:
663025800
Gdzie siedziba:
ul. Piłsudskiego 84A 50-020 Wrocław
Ich NIP:
8981153108
I Regon:
363264255
  • Rehabilitacja w Centrum Gawłowska Wrocław
  • Rehabilitacja w Centrum Gawłowska Wrocław