Poradnia Proterapeutica – psychoterapeuta Wrocław
Specjalizacja
Nasze info

Proterapeutica jest profesjonalną poradnią psychologiczną, której misją nadrzędną jest pokonywanie wspólnie z klientem jego największych problemów, świadczenie wsparcia w trudnych sytuacjach życiowych i umiejętność ukierunkowania klientów na zrozumienie tego, co dla ich szczęścia, zdrowia i poczucia własnej wartości jest najważniejsze.

Kadrę poradni stanowią psychoterapeuci dla dorosłych, dzieci i młodzieży, doświadczeni psychologowie, logopedzi, seksuolodzy i terapeuci, dla których najważniejszym zadaniem jest słuchanie klientów i służenie im pomocą. Ofertę Proterapeutica stanowią konsultacje psychologiczne, spotkania z psychologami rodzinnymi, sesje z młodzieżą, która znalazła się na życiowym zakręcie, konsultacje terapeutyczne dla par, rodziców z dziećmi i całych rodzin.

Prowadzone są także konsultacje online, przeznaczone szczególnie dla tych klientów, którzy przez wzgląd na swoją aktualną sytuację, nie mają możliwości osobistego przybycia do placówki i rozmowy twarzą w twarz. Wszyscy specjaliści dostępni są dla klientów w jednym miejscu.

Poradnia Psychologiczna Proterapeutica

Gdzie dzwonić
663875291
Gdzie siedziba
ul. Pochyła 21/1a 53-512 Wrocław
Ich NIP
8961399071
I Regon
362700702
  • Poradnia Proterapeutica – psychoterapeuta Wrocław