Lekarz kardiolog Milicz Katarzyna Zabrocka-Łabaziewicz
Specjalizacja
Nasze info

Poradnia Kardiologiczna Dla Serca działa we Wrocławiu. Prowadzi także punkt konsultacyjny w Miliczu. Dla Serca to miejsce, gdzie możecie zadbać o swoje serce. Pamiętajcie, że zdrowie macie tylko jedno, dlatego zawsze należy o nie systematycznie dbać.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami na naszej stronie. Tam też znajdziecie do nas dane kontaktowe, dzięki czemu bez problemu będziecie mogli się umówić na wizytę drogą telefoniczną. Z poradni kardiologicznej mogą korzystać wszystkie osoby, które mają stosowane skierowanie oraz mają problemy z sercem.

Dzisiaj wiele osób zauważa u siebie pierwsze objawy wysokiego ciśnienia, czy też innych chorób, które mogą mieć wpływ na funkcjonowanie serca. Jeżeli i wy tak macie, to koniecznie zgłoście się na wizytę. Im wcześniej zostaną zdiagnozowane wszelkie objawy poszczególnych chorób, tym lepiej.

W naszej pracy używamy najnowocześniejszego sprzętu, dzięki czemu możecie być pewni, że każde badanie zostanie przez nas bardzo dokładnie wykonane. Zaufajcie nam, dzięki czemu znajdziecie się pod opieką najlepszych specjalistów.

Gdzie dzwonić
71 3844 905
Gdzie siedziba
ul. Kopernika 1 56-300 Milicz
Ich NIP
6131421573
I Regon
022203944